Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
 

Flat coated retriever

Vrh B

Vrh B - PRODEJ ŠŤĚŇAT...

 Astor, loňské poslední štěně šlo do rukou cvičitele, který si ho velmi chválil. Letos mě oslovil, zrovna v době, kdy se naše fena hárala, že by si přál pejsky ze stejného spojení. To bylo impulsem k připuštění naší Báry- Janety z Vlčích Luk.

      Štěňata jsou tedy z osvědčeného spojení : Janeta z Vlčích luk +Alf ze Štěnkovského lesa. Je u nich dobrý předpoklad pro dobrou práci.

   Dne 14.července 2010 se narodilo 10 životaschopných štěňat. Z toho 7 pejsků a 3 fenečky.

     Bára je velmi pečlivou mámou, vzorně se stará, jak jí velí příroda. Takže naše psí miminka rostou jako z vody, nicméně je to z mlíčka maminky. Brzy přijde doba příkrmu...

Jména našich štěňat jsou:  Bora, Brita, Bára

                                                   Black, Baryk, Bor, Blesk, Bard, Bojar a Baron.

 

image

Nyní se již stala pevná strava hlavní částí krmné dávky. Štěňata si ještě  rádi cucnou mlíčka od maminky, ale je to spíše pro chuť...

Všichni jsou čistotní, jak jim velí příroda...

 Mazlení s člověkem milují, jsou zvyklí na děti už od mala.

 

image

Nyní se přesunuli již do venkovního výběhu, kde se jim líbí více. Asi pro lepší možnost udržovat pořádek. Jsou tedy zvyklí být i venku a není to pro ně žádný problém.

 

image

 

image

 

image

 

Bor - již odcestoval 

 

image image

 

Bojar -  již odjel na zkoušku k cvičiteli: učenlivý,milý, dobrý kontakt s vůdcem - člověkem.Na procházce se drží u člověka, je pozorný. Dobře stavěný.

 Nové obrázky na konci stránky.

image

 

 

Blesk - již našel nový domov. Nebude daleko, pouze v Jičíně, kde se jistě bude mít pohádkově.

 

 

image image

Black - ten nám odjel do Prahy a stal se milovaným členem rodiny.

 

image 

 Brita. Má neodolatelný "kukuč". Narodila se jako nejmenší, ale do 6-ti týdnů dohonila svoji sestru Boru. Snad proto, že se musela tak snažit v konkurenci svých sourozenců, je velmi nebojácná a aktivní. Zpočátku to vypadalo, že bude aktivní  až příliš, ale již se zklidnila, zůstala jí však vysoká bystrost a kontaktem k člověku více vyniká. Má jednu malou fyzickou vadu, která bude méně patrná, až jí dorostou chlupy do délky - a to zahnutý ocásek. Brita našla milující rodinu s dětmi, má se krásně a dělá radost dětem i ostatním členům rodiny.

 

image image

 

 Návštěva tatínka - Alfa ze Štěnkovského lesa:

  

image image image image image

Štěňátka se již těší na nové majitele připravena rozdávat spoustu lásky...

Vyrůstají v rodinném prostředí, zvyklí na naší malou Anežku. Flati jsou všeobecně vhodní k dětem, do rodiny, na canisterapii, jako asistenční pes, samozřejmě  i pro lovecký výcvik. Srst je nenáročná na údržbu, mohou být i v bytě, milují kontakt s člověkem, ale zvládnou i pobyt venku za jakéhokoli počasí...Obliba tohoto plemene pro jeho vlastnosti vzrůstá, i když ještě není v takovém povědomí veřejnosti...

image 

 

image

 

image

 

image

 

image
TOPlist